Pronájem VŠECHNY NAŠE KARAVANY PO KAŽDÉM POUŽITÍ DEZINFIKUJEME OZONEM! 

Sníte o dovolené strávené neomezeným cestováním karavanem nebo obytným vozem a přitom ho nevlastníte a ani nechcete vlastnit? Nabízíme vám elegantní řešení ve formě pronájmu karavanu či obytného přívěsu a to za ceny již od 1 100,- Kč/den! Vyberte si z široké nabídky luxusních a spolehlivých vozů, vybraný vůz si včas zarezervujte a vaší vysněné dovolené již nebude nic bránit.

Po dobu pronájmu můžete Váš vůz nechat zaparkovaný v našem areálu zcela zdarma, zdarma máte také ke každému pronájmu od nás kempová křesla, stůl, markýzu a další vybavení. Dálniční známka pro ČR je také již zahrnuta v ceně pronájmu. Pokud budete chtít, za výhodné ceny Vám zapůjčíme další velké množství doplňků –  stany, kempový nábytek, plynový gril Weber Q 1200, skládací kola a další.

001.jpg
 • míst na spaní5x
 • délka722cm
 • hmotnost1.5t

NOVÝ!!! HYMER ERIBA LIVING 525 PALANDY

HYMER ERIBA LIVING 525: Je ideální rodinný karavan pro 5 osob, s velkou postelí, palandami a zadní garáží. Ve výbavě nechybí markýza plus sada na ukotvení, držák Thule na dvě kola, zadní nákladový prostor třeba pro menší kolo atd.., velká lednice na 12/220/plyn, plynový vařič, WC plus spec. toaletní papír a chemie, el. ohřev vody, plynové topení s rozfukem po karavanu a plně vybavená kuchyň. V úložném prostoru pod postelí jsou čtyři kempová křesla a stůl, dále od nás máte vždy čistá prostěradla a chránič matrace. V předním nákladovém prostoru je rezervní kolo, odpadní nádrž, el. kabely, vyrovnávací klín, konev na doplnění vody a plynová láhev. Vše zahrnuto v ceně pronájmu.

od 1 300 /denrezervovat
 Adria 670 dezin._.JPGvozidlo
 • míst na spaní5x
 • k sezení5
 • hmotnost3.5t

ADRIA MATRIX 670 SL

ADRIA MATRIX 670 SL: Je náš nejnovější luxusní polointegrovaný vůz s výkonným motorem 120Kw, je určen pro 5 osob na jízdu a 5 osob na spaní. Ve voze je elektrické spouštěcí dvojlůžko a dobře přístupná oddělená lůžka v zadní části, která se dají proměnit na velké letiště. Dále kuchyň s plynovým tří plotýnkovým vařičem a veškerým kuchyňským vybavením, největší lednicí ve své třídě 167 l s mrazákem 29 l, prostorný samostatný sprchový kout a samostatná koupelna s WC. Na zádi vozu je umístěn nosič na 4 jízdní kola a prostorná garáž přístupná z obou stran pro další náklad. Pro pohodové kempování je zde 4,5m dlouhá markýza se sadou pro ukotvení, venkovní sprcha, vyhřívaná dvojitá podlaha, vyhřívaná odpadní nádrž( což zajišťuje plynový kotel Truma combi 6), solární panel plus nástavbová baterie pro kempování bez el. přípojky, gas alarm, thermo zakrytí předních oken. Ve výbavě je mimo jiné satelitní navigace včetně databáze kempů, TV s DVD a USB, couvací kamera, rádio s CD , DVD a USB přehrávačem, rezervní kolo plus opravná sada pneumatik , přípojné el. kabely, vyrovnávací klíny, konev a hadice na doplnění vody, specielní toaletní papír plus chemie do wc, plynová lahev, 4x kempová křesla a stůl, základní nářadí. Vůz je samozřejmě havarijně pojištěn s celoevropskou asistencí. Vůz je vybaven roční dálniční známkou pro ČR a dále zelenou ekologickou plaketou st. 4 pro Vaše bezproblémové cestování. Navíc, pokud si rezervujete obytný vůz na měsíce červenec a srpen, dáme Vám zdarma navíc pro Vaši cestu dálniční známku na země Maďarsko, Rakousko či Slovensko (nutno požadavek uvést rovnou při rezervaci obytného vozu). Vždy čistá prostěradla a chránič matrace, to vše vždy v ceně pronájmu.

od 2 600 /denrezervovat
01.dez_._.JPG
 • míst na spaní5x
 • délka727cm
 • hmotnost1.4t

KNAUS SPORT 500 FDK

KNAUS SPORT 500 FDK: Je ideální rodinný karavan pro 5 osob, s velkou postelí, palandami a zadní garáží. Ve výbavě nechybí markýza plus sada na ukotvení, držák Fiamma na tři kola, zadní nákladový prostor třeba pro menší kolo atd.., lednice na 12/220/plyn, mikrovlnná trouba, plynový vařič, WC plus spec. toaletní papír a chemie, el. ohřev vody, plynové topení s rozfukem po karavanu a plně vybavená kuchyň. V úložném prostoru pod postelí jsou čtyři kempová křesla a stůl, dále od nás máte vždy čistá prostěradla a chránič matrace. V předním nákladovém prostoru je rezervní kolo, odpadní nádrž, el. kabely, vyrovnávací klín, konev na doplnění vody a plynová láhev. Vše zahrnuto v ceně pronájmu.

od 1 200 /denrezervovat
01. dez_._.JPG
 • míst na spaní5x
 • délka743cm
 • hmotnost1.5t

NOVÁ!!! ADRIA ALTEA 542PK

NOVÁ!!! ADRIA ALTEA 542PK: Je úplně nový karavan pro rok 2020, ideální rodinný karavan pro 5 osob, s velkou postelí, palandami a prostorným sezením uprostřed. Ve výbavě nechybí markýza plus sada na ukotvení, držák Thule na dvě kola, velká lednice na 12/220/plyn, plynový vařič, WC plus spec. toaletní papír a chemie, el. ohřev vody, plynové topení s rozfukem po karavanu a plně vybavená kuchyň. V úložném prostoru pod postelí jsou čtyři kempová křesla a stůl, dále od nás máte vždy čistá prostěradla a chránič matrace. V předním nákladovém prostoru je rezervní kolo, odpadní nádrž, el. kabely, vyrovnávací klín, konev na doplnění vody a plynová láhev. Vše zahrnuto v ceně pronájmu.

od 1 200 /denrezervovat
01. dez_. _.JPG
 • míst na spaní5x
 • délka678cm
 • hmotnost1.3t

NOVÁ!!! ADRIA ALTEA 472PK

ADRIA ALTEA 472 PK: Je úplně nový karavan pro rok 2020, ideální rodinný karavan pro 5 osob, s velkou postelí a palandami. Ve výbavě nechybí, markýza plus sada na ukotvení, držák Thule na dvě kola, lednice na 12/220/plyn, plynový vařič, WC plus spec. toaletní papír a chemie, el. ohřev vody, plynové topení s rozfukem po karavanu a plně vybavená kuchyň. V úložném prostoru pod postelí jsou čtyři kempová křesla a stůl, dále od nás máte vždy čistá prostěradla a chránič matrace. V předním nákladovém prostoru je rezervní kolo, odpadní nádrž, el. kabely, vyrovnávací klín, konev na doplnění vody a plynová láhev. Vše zahrnuto v ceně pronájmu.

od 1 200 /denrezervovat
001.jpg
 • míst na spaní5x
 • délka696cm
 • hmotnost1.5t

NOVÁ!!! ADRIA ALTEA 492LU

ADRIA ALTEA 492LU: Je úplně nový karavan pro rok 2020, ideální rodinný karavan pro 4 osoby s dvěma oddělenými lůžky která se dají zvětšit na jedno velké lůžko pomocí vytahovacího roštu. Ve výbavě nechybí, markýza plus sada na ukotvení, držák Thule na dvě kola, lednice na 12/220/plyn, plynový vařič, WC plus spec. toaletní papír a chemie, el. ohřev vody, plynové topení s rozfukem po karavanu a plně vybavená kuchyň. V úložném prostoru pod postelí jsou čtyři kempová křesla a stůl, dále od nás máte vždy čistá prostěradla a chránič matrace. V předním nákladovém prostoru je rezervní kolo, odpadní nádrž, el. kabely, vyrovnávací klín, konev na doplnění vody a plynová láhev. Vše zahrnuto v ceně pronájmu.

od 1 200 /denrezervovat
01. dez_._.JPG
 • míst na spaní4x
 • délka610cm
 • hmotnost1.3t

ADRIA ALTEA 402 PH

ADRIA ALTEA 402 PH 2018: Je náš nejmenší karavan ideální pro poznávací dovolenou až pro 4 osoby, lehký, praktický. Vybaven markýzou plus sadou na ukotvení, držákem Fiamma na dvě kola, velkou lednicí, koupelnou se sprchou, WC plus spec. toaletní papír a chemie, plynovým topením, el. bojlerem na teplou vodu, plynovým vařičem, plně vybavenou kuchyňí. V úložném prostoru pod postelí jsou čtyři kempová křesla a stůl, dále od nás máte vždy čistá prostěradla a chránič matrace. V předním nákladovém prostoru je rezervní kolo, odpadní nádrž, el. kabely, vyrovnávací klín, konev na doplnění vody a plynová láhev. Vše zahrnuto v ceně pronájmu.

od 1 100 /denrezervovat